Ellis Timing - Contractor License                    2022-06-26 - 2:35 PM
           2022 Leduc Track Classic - 2022-06-25 to 2022-06-26            
                         John Bole Athletic Park                          
 
Event 916  Tetrathlon: #4 Boys 1200 Metre Run Under 14 Tetrathlon
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Blake Drebert             09 Leduc Track            4:10.14           
  2 Zamin Syed                09 Capital City           4:11.69           
  3 Daniel Trujillo           09 E Columbians           4:13.82           
  4 Nicolas Babin             09 StAlbert Mustang       4:13.85           
  5 Benjamin Boiciuc          10 E Columbians           4:30.12           
  6 Weston Serl               09 Caltaf                 4:32.16           
  7 Finn Smith                10 Capital City           4:38.17           
  8 Ogheneyoma Mike-Ifeta     10 E Columbians           4:56.34           
  9 Carter Hearn              10 Leduc Track            4:57.48           
 10 Ryan Sharpe               10 Caltaf                 4:58.92           
 11 Tamirat Stadlwieser       10 Leduc Track            5:08.70           
 12 Brock Dunlop              10 E Columbians           5:09.25           
 -- Jason Timmer              10 E Columbians               DNS           
Section  2                                                                
  1 Nicolas Horbaty           09 E Columbians           3:50.17           
  2 David Goldring            09 Caltaf                 4:02.77           
  3 Cohen Folkard             09 Passtrak               4:07.01           
  4 Colton Sutherland         09 Passtrak               4:16.69           
  5 Nathan Varga              10 StAlbert Mustang       4:25.11           
  6 Kaeden Jank               10 Capital City           4:29.02           
  7 Tyler Vidler              09 Caltaf                 4:43.68           
  8 Cole Diener               10 StAlbert Mustang       4:52.54           
  9 Rableen Rajput            10 Leduc Track            4:53.02           
 10 Nolan Gray                10 Capital City           5:14.18           
 11 Watt Mitchell             10 Leduc Track            5:26.27           
 -- Daniel Gregory            09 Unattached Alberta         DNS           
 -- Rayon Graham              09 E Columbians               DNS           
 -- Jack Rajakaruna           10 Unattached Alberta         DNS           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Nicolas Horbaty           09 E Columbians           3:50.17   2       
  2 David Goldring            09 Caltaf                 4:02.77   2       
  3 Cohen Folkard             09 Passtrak               4:07.01   2       
  4 Blake Drebert             09 Leduc Track            4:10.14   1       
  5 Zamin Syed                09 Capital City           4:11.69   1       
  6 Daniel Trujillo           09 E Columbians           4:13.82   1       
  7 Nicolas Babin             09 StAlbert Mustang       4:13.85   1       
  8 Colton Sutherland         09 Passtrak               4:16.69   2       
  9 Nathan Varga              10 StAlbert Mustang       4:25.11   2       
 10 Kaeden Jank               10 Capital City           4:29.02   2       
 11 Benjamin Boiciuc          10 E Columbians           4:30.12   1       
 12 Weston Serl               09 Caltaf                 4:32.16   1       
 13 Finn Smith                10 Capital City           4:38.17   1       
 14 Tyler Vidler              09 Caltaf                 4:43.68   2       
 15 Cole Diener               10 StAlbert Mustang       4:52.54   2       
 16 Rableen Rajput            10 Leduc Track            4:53.02   2       
 17 Ogheneyoma Mike-Ifeta     10 E Columbians           4:56.34   1       
 18 Carter Hearn              10 Leduc Track            4:57.48   1       
 19 Ryan Sharpe               10 Caltaf                 4:58.92   1       
 20 Tamirat Stadlwieser       10 Leduc Track            5:08.70   1       
 21 Brock Dunlop              10 E Columbians           5:09.25   1       
 22 Nolan Gray                10 Capital City           5:14.18   2       
 23 Watt Mitchell             10 Leduc Track            5:26.27   2       
 -- Daniel Gregory            09 Unattached Alberta         DNS   2       
 -- Jason Timmer              10 E Columbians               DNS   1       
 -- Rayon Graham              09 E Columbians               DNS   2       
 -- Jack Rajakaruna           10 Unattached Alberta         DNS   2