Ellis Timing - Contractor License                    2022-06-26 - 2:16 PM
           2022 Leduc Track Classic - 2022-06-25 to 2022-06-26            
                         John Bole Athletic Park                          
 
Event 915  Tetrathlon: #4 Girls 1200 Metre Run Under 14 Tetrathlon
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Abiola Omoyayi            09 Leduc Track            4:18.49           
  2 Carys Lynch               09 Leduc Track            4:35.34           
  3 Molly Gallivan            10 Calgary Spartans       4:36.68           
  4 Isla Mitchell             10 StAlbert Mustang       4:44.70           
  5 Ayobami Oshodi            09 House of Speed         4:52.86           
  6 Melissa Holder            09 Caltaf                 4:57.03           
  7 Allegra Petasky           10 Leduc Track            5:10.55           
  8 Sara Ridley               09 Edmonton Harriers      5:13.09           
  9 Sarah Horne               10 E Columbians           5:15.31           
 10 Lowyn Glasgow             09 Capital City           5:22.15           
 -- Imogen Stevenson          10 Caltaf                     DNS           
 -- Maclyn Rae Plitt          09 Leduc Track                DNS           
Section  2                                                                
  1 Gabriella Seiler          10 Leduc Track            4:34.58           
  2 Amy Heinrich              10 E Columbians           4:49.31           
  3 Sofia Samarasekera,       10 Caltaf                 4:54.16           
  4 Ella Campeau              09 Capital City           4:57.00           
  5 Violet Zakordonski        10 Capital City           5:08.23           
  6 Leah Penney               10 Caltaf                 5:11.55           
  7 Catherine Delorme         09 Caltaf                 5:17.66           
  8 Daiya Descoteau           10 Caltaf                 5:17.86           
  9 Elizabeth Funnell         10 Caltaf                 5:23.36           
 -- Eden Yaremko              10 StAlbert Mustang           DNS           
 -- Zainab Agboola            10 E Olympic                  DNS           
 -- Sara Michaud              09 Edmonton Thunder           DNS           
Section  3                                                                
  1 Aryonnah Knee             09 Leduc Track            4:22.34           
  2 Clair Keller              10 Leduc Track            4:23.88           
  3 Maddison Dennis           09 MAC Track              4:24.16           
  4 Katie Kavanagh            10 Caltaf                 4:37.21           
  5 Olivia Nsaliwa            09 E Columbians           4:39.57           
  6 Sabryn Serediak           10 Capital City           4:58.79           
  7 Emsley Hutchinson         10 Capital City           6:20.12           
 -- Victoria Cossey           09 Edmonton Harriers          DNF           
 -- Kathryn Dubreuil          10 Leduc Track                DNS           
 -- Haiden Currie             10 StAlbert Mustang           DNS           
 -- Matea Jenkins             09 E Olympic                  DNS           
 -- Hannah Gregory            10 Unattached Alberta         DNS           
 -- Ella Marchuk              10 Caltaf                     DNS           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Abiola Omoyayi            09 Leduc Track            4:18.49   1       
  2 Aryonnah Knee             09 Leduc Track            4:22.34   3       
  3 Clair Keller              10 Leduc Track            4:23.88   3       
  4 Maddison Dennis           09 MAC Track              4:24.16   3       
  5 Gabriella Seiler          10 Leduc Track            4:34.58   2       
  6 Carys Lynch               09 Leduc Track            4:35.34   1       
  7 Molly Gallivan            10 Calgary Spartans       4:36.68   1       
  8 Katie Kavanagh            10 Caltaf                 4:37.21   3       
  9 Olivia Nsaliwa            09 E Columbians           4:39.57   3       
 10 Isla Mitchell             10 StAlbert Mustang       4:44.70   1       
 11 Amy Heinrich              10 E Columbians           4:49.31   2       
 12 Ayobami Oshodi            09 House of Speed         4:52.86   1       
 13 Sofia Samarasekera,       10 Caltaf                 4:54.16   2       
 14 Ella Campeau              09 Capital City           4:57.00   2       
 15 Melissa Holder            09 Caltaf                 4:57.03   1       
 16 Sabryn Serediak           10 Capital City           4:58.79   3       
 17 Violet Zakordonski        10 Capital City           5:08.23   2       
 18 Allegra Petasky           10 Leduc Track            5:10.55   1       
 19 Leah Penney               10 Caltaf                 5:11.55   2       
 20 Sara Ridley               09 Edmonton Harriers      5:13.09   1       
 21 Sarah Horne               10 E Columbians           5:15.31   1       
 22 Catherine Delorme         09 Caltaf                 5:17.66   2       
 23 Daiya Descoteau           10 Caltaf                 5:17.86   2       
 24 Lowyn Glasgow             09 Capital City           5:22.15   1       
 25 Elizabeth Funnell         10 Caltaf                 5:23.36   2       
 26 Emsley Hutchinson         10 Capital City           6:20.12   3       
 -- Victoria Cossey           09 Edmonton Harriers          DNF   3       
 -- Hannah Gregory            10 Unattached Alberta         DNS   3       
 -- Ella Marchuk              10 Caltaf                     DNS   3       
 -- Kathryn Dubreuil          10 Leduc Track                DNS   3       
 -- Haiden Currie             10 StAlbert Mustang           DNS   3       
 -- Matea Jenkins             09 E Olympic                  DNS   3       
 -- Zainab Agboola            10 E Olympic                  DNS   2       
 -- Maclyn Rae Plitt          09 Leduc Track                DNS   1       
 -- Imogen Stevenson          10 Caltaf                     DNS   1       
 -- Eden Yaremko              10 StAlbert Mustang           DNS   2       
 -- Sara Michaud              09 Edmonton Thunder           DNS   2