Ellis Timing - Contractor License                    2022-06-25 - 5:24 PM
           2022 Leduc Track Classic - 2022-06-25 to 2022-06-26            
                         John Bole Athletic Park                          
 
Event 906  Tetrathlon: #4 Boys 800 Metre Run Under 14 Tetrathlon
=======================================================================   
    Name                    Year Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Nicolas Horbaty           09 E Columbians           2:24.77     382   
  2 Blake Drebert             09 Leduc Track            2:31.77     344   
  3 Zamin Syed                09 Capital City           2:41.88     292   
  4 Ogheneyoma Mike-Ifeta     10 E Columbians           2:45.80     273   
  5 Kaeden Jank               10 Capital City           2:46.58     270   
  6 Duncan Baynes             09 E Olympic              2:48.21     262   
  7 Rableen Rajput            10 Leduc Track            2:58.63     216   
  8 Michael Kolganov          09 E Olympic              3:09.15     173   
  9 Jason Timmer              10 E Columbians           3:14.15     155   
 10 Nolan Gray                10 Capital City           3:17.64     142   
Section  2                                                                
  1 Weston Serl               09 Caltaf                 2:44.26     281   
  2 Nathan Varga              10 StAlbert Mustang       2:44.40     280   
  3 Benjamin Boiciuc          10 E Columbians           2:46.67     269   
  4 Cole Diener               10 StAlbert Mustang       3:02.71     199   
  5 Christian Tang            09 Caltaf                 3:07.39     180   
  6 Brock Dunlop              10 E Columbians           3:08.45     176   
  7 Watt Mitchell             10 Leduc Track            3:27.30     110   
 -- Daniel Gregory            09 Unattached Alberta         DNS           
 -- Jack Rajakaruna           10 Unattached Alberta         DNS           
 -- Rayon Graham              09 E Columbians               DNS           
Section  3                                                                
  1 Cohen Folkard             09 Passtrak               2:33.02     337   
  2 Daniel Trujillo           09 E Columbians           2:34.49     330   
  3 Tyler Vidler              09 Caltaf                 2:40.95     297   
  4 Colton Sutherland         09 Passtrak               2:42.53     289   
  5 Caden Purdon              09 Caltaf                 2:42.54     289   
  6 Elijah Drebert            10 Leduc Track            2:57.14     222   
  7 Ryan Sharpe               10 Caltaf                 2:59.91     210   
  8 Carter Hearn              10 Leduc Track            3:07.13     181   
  9 Kyle Sawatzky             10 Edmonton Thunder       3:07.48     180   
 10 Tamirat Stadlwieser       10 Leduc Track            3:22.91     124   
 -- Finn Smith                10 Capital City               DNS           
==========================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Nicolas Horbaty           09 E Columbians           2:24.77   1    382
  2 Blake Drebert             09 Leduc Track            2:31.77   1    344
  3 Cohen Folkard             09 Passtrak               2:33.02   3    337
  4 Daniel Trujillo           09 E Columbians           2:34.49   3    330
  5 Tyler Vidler              09 Caltaf                 2:40.95   3    297
  6 Zamin Syed                09 Capital City           2:41.88   1    292
  7 Colton Sutherland         09 Passtrak               2:42.53   3    289
  8 Caden Purdon              09 Caltaf                 2:42.54   3    289
  9 Weston Serl               09 Caltaf                 2:44.26   2    281
 10 Nathan Varga              10 StAlbert Mustang       2:44.40   2    280
 11 Ogheneyoma Mike-Ifeta     10 E Columbians           2:45.80   1    273
 12 Kaeden Jank               10 Capital City           2:46.58   1    270
 13 Benjamin Boiciuc          10 E Columbians           2:46.67   2    269
 14 Duncan Baynes             09 E Olympic              2:48.21   1    262
 15 Elijah Drebert            10 Leduc Track            2:57.14   3    222
 16 Rableen Rajput            10 Leduc Track            2:58.63   1    216
 17 Ryan Sharpe               10 Caltaf                 2:59.91   3    210
 18 Cole Diener               10 StAlbert Mustang       3:02.71   2    199
 19 Carter Hearn              10 Leduc Track            3:07.13   3    181
 20 Christian Tang            09 Caltaf                 3:07.39   2    180
 21 Kyle Sawatzky             10 Edmonton Thunder       3:07.48   3    180
 22 Brock Dunlop              10 E Columbians           3:08.45   2    176
 23 Michael Kolganov          09 E Olympic              3:09.15   1    173
 24 Jason Timmer              10 E Columbians           3:14.15   1    155
 25 Nolan Gray                10 Capital City           3:17.64   1    142
 26 Tamirat Stadlwieser       10 Leduc Track            3:22.91   3    124
 27 Watt Mitchell             10 Leduc Track            3:27.30   2    110
 -- Jack Rajakaruna           10 Unattached Alberta         DNS   2       
 -- Finn Smith                10 Capital City               DNS   3       
 -- Rayon Graham              09 E Columbians               DNS   2       
 -- Daniel Gregory            09 Unattached Alberta         DNS   2