Ellis Timing - Contractor License                     2023-05-31 - 11:13 AM
                       2023 ECSD Zone 4 - 2023-05-31                        
                         Rollie Miles Athletic Park                         
 
Event 1  Girls 100 Metre Dash Junior
8 Advance:  Top 2 Each Heat plus Next 4 Best Times
=========================================================================   
ECS Junior H: # 12.24  2017        Joy Vela, St. Nicholas                   
    Comp#  Name                Year Team                Seed    Prelims    
=========================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                                       
  1 #147 Mizer, Julia            JJ Bowlen                         14.21Q   
  2 #388 Sikora, Lilly           MFO                               14.65Q   
  3 #412 Shaver, Sydney          AJM                               14.73q   
  4 #77 Ogundipe, Janis          St. Clement                       15.18q   
  5 #18 Sanchez, Ummie           St. Thomas Mnore                  15.59    
  6 #276 Magbanua, Arianne       HEB                               15.60    
  7 #184 Airhia, Alessia         St Thomas Aquinas                 16.04    
Heat  2 Preliminaries                                                       
  1 #30 Adeniyi, Isis            St. Thomas Mnore                  13.25Q   
  2 #411 Chu, Chloe              AJM                               14.52Q   
  3 #148 Herle, Taylor           JJ Bowlen                         14.67q   
  4 #389 Simmonds, Colleisia     MFO                               14.69q   
  5 #183 Tunde-Osayande, Say     St Thomas Aquinas                 15.21    
  6 #275 Nwabunwanne, Naomi      HEB                               15.32    
  7 #79 Van Tassel, Lauren       St. Clement                       16.28    
============================================================================
ECS Junior H: # 12.24  2017        Joy Vela, St. Nicholas                   
    Comp#  Name                Year Team                Seed    Prelims  H#
============================================================================
Preliminaries                                                               
  1 #30 Adeniyi, Isis            St. Thomas Mnore                  13.25Q  2
  2 #147 Mizer, Julia            JJ Bowlen                         14.21Q  1
  3 #411 Chu, Chloe              AJM                               14.52Q  2
  4 #388 Sikora, Lilly           MFO                               14.65Q  1
  5 #148 Herle, Taylor           JJ Bowlen                         14.67q  2
  6 #389 Simmonds, Colleisia     MFO                               14.69q  2
  7 #412 Shaver, Sydney          AJM                               14.73q  1
  8 #77 Ogundipe, Janis          St. Clement                       15.18q  1
  9 #183 Tunde-Osayande, Say     St Thomas Aquinas                 15.21   2
 10 #275 Nwabunwanne, Naomi      HEB                               15.32   2
 11 #18 Sanchez, Ummie           St. Thomas Mnore                  15.59   1
 12 #276 Magbanua, Arianne       HEB                               15.60   1
 13 #184 Airhia, Alessia         St Thomas Aquinas                 16.04   1
 14 #79 Van Tassel, Lauren       St. Clement                       16.28   2