Team Report: Total Time based on fastest 4 Team Members
Place Total Time Team Name Athletes Bib# Team Members
DIVISION: OPEN
No teams yet.
DIVISION: TEAM
1 00:26:14.742 GLENORA COMMUNITY 4 TEAM'S TIME
00:05:43.285 GLENORA COMMUNITY 4 5055 Andrew Holmes
00:06:53.748 GLENORA COMMUNITY 4 5056 Rhea Loiselle
00:07:46.194 GLENORA COMMUNITY 4 5057 Georgia Holmes
00:05:51.515 GLENORA COMMUNITY 4 5058 Sebastian Holmes
2 00:26:54.929 BERLIN COMMUNICATIONS 4 TEAM'S TIME
00:06:52.600 BERLIN COMMUNICATIONS 4 5095 Justin Archer
00:07:03.739 BERLIN COMMUNICATIONS 4 5096 Mark Hurley
00:06:38.098 BERLIN COMMUNICATIONS 4 5097 Brendan Storey
00:06:20.492 BERLIN COMMUNICATIONS 4 5098 Gordon McKay
3 00:27:06.946 REYNOLDS RACERS 4 TEAM'S TIME
00:06:46.776 REYNOLDS RACERS 4 5043 Shauna Finlay
00:07:12.696 REYNOLDS RACERS 4 5044 Victoria Merritt
00:06:14.191 REYNOLDS RACERS 4 5045 Jack Kent
00:06:53.283 REYNOLDS RACERS 4 5046 Julie Alton
4 00:29:08.404 BENNETT JONES ROCKETS 4 TEAM'S TIME
00:06:33.053 BENNETT JONES ROCKETS 4 5063 Mark Kortbeek
00:06:30.675 BENNETT JONES ROCKETS 4 5064 Natalie Kortbeek
00:08:09.953 BENNETT JONES ROCKETS 4 5065 Nicholas Chan
00:07:54.723 BENNETT JONES ROCKETS 4 5066 Jennifer Pacheco
5 00:30:24.818 BEERLY LEGALS 4 TEAM'S TIME
00:07:53.544 BEERLY LEGALS 4 5071 Maura McDowell
00:08:49.878 BEERLY LEGALS 4 5072 Ian Andrews
00:07:55.101 BEERLY LEGALS 4 5073 Leela Wright
00:05:46.295 BEERLY LEGALS 4 5074 Hunter Balch
6 00:31:39.680 SPEEDY JUSTICE 4 TEAM'S TIME
00:07:40.547 SPEEDY JUSTICE 4 5047 Connor Glynn
00:07:57.179 SPEEDY JUSTICE 4 5048 Alan Dugas
00:08:00.668 SPEEDY JUSTICE 4 5049 Angela Beierbach
00:08:01.286 SPEEDY JUSTICE 4 5050 Dion Pasichnyk
7 00:34:13.936 TEAM WEST BLOCK 4 TEAM'S TIME
00:10:16.313 TEAM WEST BLOCK 4 5059 Salima Kheraj
00:07:47.077 TEAM WEST BLOCK 4 5060 Ryan Smith
00:10:03.079 TEAM WEST BLOCK 4 5061 Paul Fereday
00:06:07.467 TEAM WEST BLOCK 4 5062 Andrew Usenik
8 00:37:20.721 HOLDSWORTH PLUS ONE 4 TEAM'S TIME
00:09:18.543 HOLDSWORTH PLUS ONE 4 5051 David Holdsworth
00:11:15.556 HOLDSWORTH PLUS ONE 4 5052 Susan Holdsworth
00:09:34.617 HOLDSWORTH PLUS ONE 4 5053 Eve O'Byrne
00:07:12.005 HOLDSWORTH PLUS ONE 4 5054 Luca Holdsworth
9 00:46:00.860 PERSSON 4 TEAM'S TIME
00:11:32.040 PERSSON 4 5079 Greg Persson
00:11:31.952 PERSSON 4 5080 Carlie Persson
00:11:30.403 PERSSON 4 5081 Sianna Persson
00:11:26.465 PERSSON 4 5082 Tyler Persson
10 00:47:15.086 TEAM CX 4 TEAM'S TIME
00:24:09.910 TEAM CX 4 5083 Angelica Tailleur
00:06:56.135 TEAM CX 4 5084 Ben Milligan
00:08:28.398 TEAM CX 4 5085 Stewart Fraser
00:07:40.643 TEAM CX 4 5086 Landon Carlson
11 00:55:37.131 ONE PROPERTIES B 4 TEAM'S TIME
00:08:03.258 ONE PROPERTIES B 4 5110 Tom Eger
00:11:15.118 ONE PROPERTIES B 4 5111 Faith Zape-Militante
00:18:08.150 ONE PROPERTIES B 4 5112 Graham Hogg
00:18:10.605 ONE PROPERTIES B 4 5113 David Finlay
Team THE BACKYARDIGANS didn't have the minimum of 4 members.
Team RUN TO THE BAR didn't have the minimum of 4 members.
Team SPEEDY URBAN RACERS didn't have the minimum of 4 members.
Team BEAVERBROOK COMMUNITIES didn't have the minimum of 4 members.
Team ONE PROPERTIES didn't have the minimum of 4 members.
Team WESTMOUNT didn't have the minimum of 4 members.
DIVISION: ELITE WOMEN
No teams yet.
DIVISION: ELITE MEN
No teams yet.